Pamukkale Tour ve Aphrodisias Tour

Aşağa gitmek

Pamukkale Tour ve Aphrodisias  Tour Empty Pamukkale Tour ve Aphrodisias Tour

Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Eyl. 07, 2016 4:38 pm

Pamukkale Tour ve Aphrodisias Tour

Pamukkale Turu

Biz sabah içinde Fethiye'de senin resort dışına kadar seçim ve Pamukkale / Denizli otomotiv klimalı çağdaş hava ile geçiş yaparız. Kabaca üç dört saat sürer. Pamukkale gelmesi zaman, tur tur bilgileri (kişisel tur farklı katılımcılar) ile başlar.

(Türkçe Pamuk Citadel anlamına gelir) Pamukkale çarpıcı beyaz traverten terasları ve Hierapolis eski metropol tanınır. Ayrıca termal su kaynakları ile, Pamukkale ve Karahayıt iki temel refah turizm tesisleri bulunmaktadır. Hierapolis eski metropolde, yükleri tarihsel görmek için geçmiş ve saygı var. Amfitiyatro, Nekropol, Apollon Tapınağı ve Havari Philip Martyrium bazı Hierapolis olayları vardır.

Aphrodisias Toru
Aphrodisias sevgi Yunan tanrıçası metropol içinde yeni bir kült resmi vardır "Afrodit" adını. mermer ocağı ile kapattı ile Aphrodisias bir heykel üniversite vardı ve onun fantastik inşa heykeller Roma dünyasında ünlü bir metropol döndü. heykeller bugünkü bol Aphrodisias ve Afrodisias müzesinde görmek için iyi bir durumda yine de vardır. Ayrıca Afrodisias Türkiye'nin en iyi korunmuş tarihi şehirleri arasında denir.

Efes esasen Türkiye'nin en tanınmış tarihi web sitesi olabilir. Bir liman metropol olarak yoğun bir ticaret merkeziydi. Efes mükemmel bir geleneksel dünya etkiler vardı. Ayrıca erken Hıristiyanlık bir gerekli olmayan laik kalp gibi birçok yedi kilise binalarından biri Revelations E kitap içinde konuştuk. Şimdi Artemis Tapınağı, Meryem Ana Ev ve Saint John Kilisesi ile çevrili genellikle muhtemelen Türkiye'nin en gerekli tatilci manzaraları olduğunu.

İngilizce Cevirisi:

Pamukkale Tour

We'll choose you up out of your resort in Fethiye within the morning and switch you with a contemporary air conditioned automotive to Pamukkale/Denizli. It roughly takes Three-Four hours. Whenever you arrive in Pamukkale, the tour begins with a tour information (no different attendees in personal tour).

Pamukkale (that means Cotton Citadel in Turkish) is known for its stunning white travertine terraces and vintage metropolis of Hierapolis. Additionally with its thermal water springs, Pamukkale and Karahayit are two essential well being tourism facilities. In Hierapolis vintage metropolis, there’s loads historical past to see and respect. Amphitheater, Necropolis, The Apollon Temple and The Martyrium of Apostle Philip are some the highlights of Hierapolis.
Pamukkale Tour

Aphrodisias Tour
Aphrodisias named after Greek goddess of affection “Aphrodite” who has a novel cult picture within the metropolis. With the marble quarry shut by, Aphrodisias had a sculpture college and it turned a famous metropolis within the Roman world with its fantastically constructed sculptures. In the present day plenty of sculptures are nonetheless in a good condition to see in Aphrodisias and Aphrodisias museum. Also Aphrodisias is called among the best preserved historic cities in Turkey.

Ephesus might be essentially the most well-known historic website in Turkey. It was a busy commerce heart as a port metropolis. Ephesus had an excellent affect on the traditional world. Additionally as an necessary non secular heart of early Christianity and one of many seven church buildings talked about within the E book of Revelations. Now surrounded by Artemis Temple, Virgin Mary’s Home and The Church of Saint John it is usually probably the most necessary vacationer sights in Turkey.


Aphrodisias Tour

PELITLIBAG MAHALLESI ISTIKLAL CADDESI NO:69

PAMUKKALE / DENIZLI - TURKEY
MOBILE: +90 543 698 58 94
info@aruztravel.com


Tour Hizmetlerini Aruz Travel vermektedir.

Yer Sağlayıcı hizmetini Tasarım Rehberi Vermektedir.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 119
Kayıt tarihi : 17/08/16

Kullanıcı profilini gör http://yardimmerkez.mutluforums.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz